Jak pakujemy

Ekologia to dla Ciebie nie tylko produkty najwyższej jakości ale również troska o środowisko? Dla nas również! Zależy nam, aby paczki były dobrze zabezpieczone,         a przy tym aby nie generować dodatkowych śmieci. Dlatego Twoje zamówienie pakujemy zgodnie z ideą LESS WASTE, w której dajemy materiałom drugie życie.

Aktualnie do pakowania zamówień używamy:

- kartonów pochodzących z „recyklingu” – wykorzystujemy te, które trafiły do nas podczas dostaw towaru,

- papierowych wypełniaczy – w postaci tektury, kartonów, papieru rwanego,

- wypełniaczy w formie poduszek wypełnionych powietrzem, które pochodzą z odzysku po innych paczkach od dostawców,

- papierowe taśmy klejące.

Produkty, które są podatne na uszkodzenia zabezpieczamy folią bąbelkową, która posiada certyfikat,        że jest w 100% oksy-biodegradowalna.

Wszystkie większe zamówienia (m. in. zgrzewki napojów) jesteśmy zmuszeni wysyłać owinięte w folię –      z doświadczenia wiemy, że takie produkty ulegają częstym uszkodzeniom w czasie transportu kurierskiego.  Jednak spokojnie, ta folia również pochodzi z odzysku – była użyta przez naszych dostawców, a my wykorzystujemy ją ponownie.

 

 

 

 

 

Dodatkowo Ulotki, które dołączamy do paczek są wykonane przez drukarnię specjalizującą się w nadrukach ekologicznych. Jak widzisz, zadbaliśmy o wszystko!

Chętnie przyjmiemy Twoje uwagi, spostrzeżenia dotyczące pakowania zamówień – jesteśmy otwarci na podpowiedzi, zapraszamy do kontaktu: sklep@unibio.pl